POZNAJ NAS BLIŻEJ

TRENERZY W MEGA MOC

Paweł Drzeżdzon

  • Założyciel klubu Mega Moc Fitness&Wellness
  • Licencjonowany trener personalny
  • Posiadacz certyfikatu systemu treningowego Bulgarian Bags Suples ltd.
  • Były reprezentant Kadry Polski w zapasach w stylu wolnym
  • Mistrz Polski w zapasach, medalista imprez międzynarodowych, uczestnik Mistrzostw Europy

Prywatnie mąż i ojciec. W sporcie od 10 r.ż. Człowiek, którego sport ukształtował i nauczył samodyscypliny. Trener z krwi i kości, który przeszedł drogę od zawodnika do trenera. 13 lat na macie jako zawodnik, 7 lat jako trener. ,,Połączenie biznesu z czymś co kochasz i oddajesz się temu w 100% to nie praca a pasja”

Trener Paweł Dżedżon
Trener mega moc Robert Garbarz

Robert Garbarz

Legenda o Albercie nie wzięła się znikąd. Pomimo swoich niezbyt imponujących warunków fizycznych nokautował rywali, z którymi mało kto podjąłby rękawice. ,,Nie siła a technika czyni z ciebie zawodnika”. Trener starej szkoły boksu w stylu Rockiego Balboa. Prowadzi sekcję boksu oraz treningi personalne nie tylko w dziedzinie boksu ale również w tematyce treningu funkcjonalnego.

Arkadiusz Szeja

Trener Arek to postać, która potrafi poprowadzić trening w sposób całkowicie nie do podrobienia. Idealnie łączy ćwiczenia z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała jak i sprzętu w postaci worków bułgarskich, sztang, piłek gimnastycznych czy odważników. Sport to jego pasja, którą pielęgnuje po godzinach swojej pracy zawodowej. W przeszłości Arek wielokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Polski w zapasach i uczestniczył w największych turniejach takich jak Mistrzostwa Europy czy Świata.

Trener mega moc Arkadiusz Szaja
Trener mega moc Sebastian Jezierzański

Sebastian Jezierzański

Gościnny trener tylko i wyłącznie na indywidualne treningi z tego powodu, iż Sebastian zawodowo jest sportowcem rangi światowej, wielokrotnym Mistrzem Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym,  III zawodnik Mistrzostw Europy Seniorów, uczestnikiem Mistrzostw Świata, członkiem kadry narodowej i olimpijskiej, kandydatem do wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024. Persona, której autorytetu nie sposób podważyć.

Laura Drost

Nie jedna osoba dała się zwieść niepozornej, cichej i sympatycznej dziewczynce, która sekundę po rozpoczętym przez nią treningu zamienia się w prawdziwego demona fitnessu i daje taki wycisk, że nawet mężczyźni są w szoku! Sport to jej ,,konik”. Związana z tańcem od 7 r.ż , obecnie studentka wychowania fizycznego. Daje w kość dzieciakom na zajęciach tanecznych a mamuśką na treningach grupowych i personalnych. Pomimo swojego młodego wieku ma wiedzę na bardzo wysokim poziomie. Dzięki swojemu zaangażowaniu w ciągły rozwój posiada spory bagaż doświadczenia.

Trener mega moc Laura Drost
Trener mega moc Sandra Dżedżon

Sandra Drzeżdzon

Człowiek orkiestra, prawa i lewa ręka swojego brata założyciela klubu. Menedżerka Mega Mocy, masażystka i specjalistka w treningu funkcjonalnym. Pani magister pedagogiki, która swoją wiedzę wykorzystuje jako animatorka podczas organizowanych urodzinek dla dzieci. Nie miała łatwego dzieciństwa, gdy musiała rywalizować w domu o wszystko ze starszym bratem zapaśnikiem, lecz to ją ukształtowało jako człowieka i teraz jej charakter jest tak mocny, że nie sposób ją ,,złamać’:-)

Roland Jagła

Licencjonowany trener personalny, przykład osoby, która pomimo licznych schorzeń i problemów zdrowotnych, poprzez swój upór i charakter doszła do mega profesjonalizmu pod kątem sportowym, dietetycznym i życiowym. Encyklopedia wiedzy na temat mięśni i ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe. Nie ma pytania, na które Roland nie odpowie w sposób elokwentny i rzeczowy. Ułożenie diety przez Rolanda to kwestia krótkiego wywiadu z klientem i następnego dnia jest u Ciebie na mailu.

Trener mega moc Roland Jagła
Trener w mega moc Marta Oślizło

Marta Oślizło

Ból pleców, barków, kolan, łokci czy stóp to tematy, na które możesz z nadzieją przekazać Marcie, która jest dyplomowaną fizjoterapeutką i żadna kontuzja nie jest jej obca. Rozmasuje, ponastawia a nawet ułoży dla Ciebie plan treningowy, który pomoże Ci w zaleczeniu odniesionych urazów. Z Martą porozmawiasz jak ze swoją dobrą przyjaciółką i zwierzysz jej się ze wszystkich
skrywanych tajemnic.

Michał Grzeszczuk

Motor, wspinaczka, narty, sporty walki, wycieczki do krajów trzeciego świata lub do dżungli amazońskiej, skoki ze spadochronem lub bez 😉 Pan magister Michał to instruktor zapasów i narciarstwa, trener personalny i aktywny nauczyciel wychowania fizycznego. Spokojny, kulturalny, skromny i bardzo utalentowany z ogromną wiedzą na wiele tematów.

Trener w Mega Moc Michał Grzeszczuk
Trenerzy w Mega Moc Adam i Arek

Adam i Arek

Duet A+A, co by nie mówili na mieście, ale współpraca z nimi to czysta przyjemność. Bardzo wymagający trenerzy, którym ciężko się sprzeciwić lub powiedzieć, że nie dasz rady czegoś zrobić. Prowadzą treningi dla twardzieli i lepiej nie rzucać słów na wiatr, że będziesz na treningu a nie przyszedłeś:-) W życiu prywatnym zawodowi kierowcy tirów, mężowie i ojcowie.