ODZYSKAJ SIŁY

Kroplówki witaminowe

Terapia witaminowa metodą wlewu dożylnego polega na podaniu witamin, minerałów, aminokwasów lub też innych istotnych składników odżywczych bezpośrednio do krwiobiegu. Jest szybką, efektywną i bezpieczną metodą oczyszczenia, regeneracji i wzmocnienia organizmu.

Korzyści płynące ze stosowania naszych terapii dożylnych:

poznaj nasze pakiety

1. Beauty

Spowolnij efekty starzenia się i ciesz się młodszą skórą dzięki terapii antyoksydacyjnej BEAUTY. Chociaż nie można zatrzymać procesu starzenia, opracowane przez specjalistów połączenie antyoksydantów takich jak Kwas ALA i witamina C pomogą Ci poczuć się odmłodzonym i spowolnić zmiany metaboliczne, które wpływają na wygląd Twojej cery.

JEDNORAZOWO 180 zł
(-30 ZŁ DLA KLUBOWICZÓW) PAKIET 5 WIZYT 800 zł
(-100 ZŁ DLA KLUBOWICZÓW)

2. Sport

Przyspiesz swoją regenerację i przekraczaj kolejne granice z naszą terapią SPORT. Specjalnie opracowana mieszanka witamin, minerałów, elektrolitów, antyoksydantów i leków w znacznym stopniu przyspieszy Twoją regenerację, jak również pozwoli Ci wcześniej wrócić do pełnej sprawności po przebytych kontuzjach.

JEDNORAZOWO 180 zł
(-30 ZŁ DLA KLUBOWICZÓW) PAKIET 4 WIZYT 800 zł
(-100 ZŁ DLA KLUBOWICZÓW)

3. Regeneracja

Szczegółowo dobrany skład kroplówki REGENERACJA zapewnia komplementarne działanie regenerujące i uzupełniające liczne braki w organizmie. W krótkim czasie pozwoli stanąć na nogi zarówno podczas popularnego przeziębienia jak i przy ogólnym osłabieniu organizmu.

JEDNORAZOWO 180 zł
(-30 ZŁ DLA KLUBOWICZÓW) PAKIET 4 WIZYT 800 zł
(-100 ZŁ DLA KLUBOWICZÓW)

4. Kac Killer

Doprowadź swoje ciało z powrotem do stanu równowagi dzięki kroplówce na kaca. Możesz z niej skorzystać w naszym gabinecie lub wezwać nas do swojego domu, hotelu lub innego dowolnego miejsca – odtrucie alkoholowe w domu to coraz częściej wybierane rozwiązanie.

WIZYTA DOMOWA 350 zł